Sport i fitnessNogomet

Raphaël Varane - nogometaš iz Francuske sa velikim izgledima

Raphaël Varane - nogometaš, rođen u gradiću Lille, 1993., 25. travnja. Trenutno, on brani boje Madridu „Real”. Francuz - središnji branič. No, njegova glavna prednost leži u činjenici da može proći i druge pozicije. Budući da je veznjak referenca, na primjer. Međutim, to nije sve zanimljivosti o ovom igraču.

rane godine

Varane - igrač koji je započeo svoje sportske aktivnosti u FC „Hellemes”. Tim mladih kluba igrao je za dvije godine. Nakon što je preselio na „Lance”. U svojim timom mladih, on je proveo osam godina. I u 2010 on je napravio ponudu da služi osnovi. Onda Rafael i on je potpisao svoj prvi profesionalni ugovor. Njegov prvi susret održan je tjedan dana nakon početka treninga. I sretna slučajnost za njega. Stoper Yahya Alledin ozlijeđen i ne može igrati. Budući da priliku da se Raphaël Varane. Nogometaš odigrao cijeli 90 minuta.

Na „Lance” On je proveo cijelu sezonu, za koju je igrao 23 utakmica i postigao dva gola. Ali onda, 2011. godine, započeo novu fazu u karijeri.

Karijera u Španjolskoj

Varane - igrač koji jako dobro radi na terenu. Zato je „pravi” u 2011. godini (Madrid) odlučila je ojačati svoju obranu, Francuz ponudio ugovor. Naravno, on je pristao. Dana 27. lipnja 2011. godine, on je službeno postao dio „kraljevskog” kluba. Ugovor je, usput, zaključio je na 6 godina. A već u 2016-og, a Varan - nogometaš „Real” sve do danas.

To debi u igri protiv „Racing”. Francuz je odigrao cijelu utakmicu. Međutim, trošak i ostao nula. Suparnici u sljedećem sastanku su postali igrači „Rayo Vallecano”. Tada je, također, Francuz je proveo svih 90 minuta na terenu, a 67 minuta je postigao svoj prvi pogodak u cilj protivnika. Onda Madrid „Real” osvojio s rezultatom 6: 2. U prvenstvu Španjolske, igrač je proveo 167 igre. Sto od njih su na terenu 90 minuta. Drugi puta će biti pušten na zamjenu. Više Varane - igrač koji nikada nije dobio žuti ili crveni karton. U Ligi prvaka je igrao četiri puta. Tri utakmice su igrali u skupini. A jedan - u četvrtfinalu. U Kupu Španjolske Francuz odigrao samo dvije utakmice. No, u kojoj je postigao dva gola u protivnicima slavoluk u „pravi” - katalonski „Barcelona”.

reprezentacija

Raphaël Varane, poput mnogih drugih igrača, štiti boju i svoj nacionalni tim. On je bio pozvan u momčad do 17 godina, ali nikad nije igrao nikakvu službenu utakmicu. No, u prijateljskoj utakmici sa Dancima, on je zabio gol. Godine 2011. bio je pozvan u timu mladih nastupiti u utakmici protiv reprezentacije Slovačke. Dok je govorio, Rafael, za njega je izazov bio veliko iznenađenje. On je, usput rečeno, odigrao cijelu utakmicu. Tada je francuski osvojio s rezultatom 3: 1.

U 2013 je bio pozvan na glavnu tim. Rafael je morao igrati protiv Urugvaja, ali u svom području i nije objavljen - proveo je cijelu utakmicu na klupi. No, on je sudjelovao u izboru za Svjetsko prvenstvo 2014. U njenim okvirima, on je igrao dvije utakmice - protiv Gruzije i Španjolske.

Raphael mnogi uspjesi. Da budemo precizni - na sedam. I to je osvojio kao dio Madrid „pravi”. Osim nacionalnih trofeja u svojim kreditnim dva više pobjeda u Ligi prvaka. I vi možete biti sigurni da to nije posljednji od njegovih dostignuća.

Copyright © 2018 hr.birmiss.com. Theme powered by WordPress.