Sport i fitnessNogomet

Maxim Grigoriev: život i karijeru od mladih igrača „Lokomotiva”

Maxim Grigoriev rođen 1990. godine, 6. srpnja, u Lipetsk. On je ruski nogometaš i danas brani čast „Lokomotive”.

Klupska karijera: početak

Maxim Grigoriev je diplomirao na Lipetsk nogomet. Prije preseljenja u Moskvi, on je bio uključen u sportu u sportskoj školi „Metallurg”. Profesionalna karijera počela je u „Spartaka”. Njegov debi bio je u 2008, 27. studenog. A onda je pušten u startnoj postavi, međutim, zamjenu u 78. minuti. „Spartak” igrao protiv zagrebačkog „Dinama”. Bio je to važan igra, održan je u Kupu UEFA. Susret je završio rezultatom 1: 0 u korist Moskovljani. U 2009, Maxim Grigoriev odigrao svoju prvu utakmicu u prvenstvu Rusije. On je ponovno pušten na zamjenu - samo 67 minuta. I „Spartak” u dan borio s „Kuban”. Tim je jaka, tako da Moskovljani ustupila s minimalnim rezultatom od 1: 0.

Nakon 2010-

U 2011/12. Nogometaš kupio Novocherkassk "MITOS". Međutim, igrač je odmah posudio. Početkom travnja, rekao je: „Rostov” - samo protiv „Lokomotive”. Debi nogometa održan je u istoj utakmici. Vratio izmjenu u 75. minuti, zamijenivši Timofey Kalachev. I nakon 8 minuta izdao svoj prvi gol u Premier ligi. Dakle, on je donio novi tim za neriješeno 1: 1. I u 2012. godini, dana 16. siječnja potpisao ugovor s „lokomotive”, koji je uključivao prvi cilj je izdala na utakmici protiv „Terek”. Međutim, u 2014. godini, u ljeto, poslan je u najam - nazad „Rostov”, do kraja sezone 2014/15.

Priča o dozayavki

Maxim Grigoriev - nogometaš, koji je već dotaknuo skandala. Uoči utakmice, koji je trebao održati u trećem kolu prvenstva Rusije (2011/12) između „rast” i „Lokmotiva” dozayavit ga, pa čak i onda, kada je prozor za prijenos zatvoren. Ne samo Maximus, ali njegov bivši partner na moskovskoj „Spartak” zove Dmitrij Malaki. To je kršenje stavka 12.10.2 članka 12. Bilo je jasno propisan rok za primjenu sudionika. Sam Grigoriev u post-match intervjuu rekao je da su ga zvali, a on je odletio u, izađe na teren i zabio.

Naravno, Olga Smorodskaya (predsjednik „Lokomotive”) je najviše ogorčeni takvom situacijom. Željela je podnijeti tužbu Ruski nogometni savez i Premier ligi. Što se tiče svega što se događa Igor Meschanchuk, koji je sportski direktor Premier, rekao Grigoriev Maxim Sergeevich privremeno registrirana kao igrač „Rostov”.

Zatim, u 2011, 21. travnja, Kuća RFU bavi rješavanje sporova, dao „lokomotive” neuspjeh. To je Olga smorodskaya prigovor nije bio zadovoljan. I zbog kršenja „rast” bili odsutni. Dozayavki Grigorieva u sportskom arbitražnom sudu u 2012. godini, 11. svibnja, priznata kao zakonita. A odluka Doma, za rješavanje sporova, respektivno. Optuženici igrač putovnica je predstavljen, a upravo je jasno da su igrači registrirani na vrijeme, na vrijeme prije nego što je prozor za prijenos zatvoren. Neka online Premier ligu i to je zapisano da je Maxim zabilježen prvog travnja, u stvari, to se dogodilo 10. ožujka.

druge činjenice

U reprezentaciji Grigoriev debitirao 2012. godine, 14. studenog. Zatim Rusija odigrala prijateljsku utakmicu protiv SAD-tima, koji je završio neriješeno s rezultatom 2: 2. Maxim odigrao gotovo cijelu utakmicu, dolazi kao zamjena za Polina u 11. minuti. Ipak, malo kasnije je pušten u utakmici protiv Švedske (u 2. poluvremenu).

Postignuća u nogometu do malo više. S „Spartaka”, osvojio je drugo mjesto u prvenstvu Rusije (2009.), te s „lokomotiva” - treći u 2013/14. Pa, možemo pouzdano reći da ovo nije posljednji od mladog igrača trofeja. Igrač sa dobrim potencijalom, s prilično uvjeren naredbu lopte, tako da sa sigurnošću možemo pretpostaviti da je on još uvijek otkriti svoj puni potencijal.

Copyright © 2018 hr.birmiss.com. Theme powered by WordPress.